Nasze sukcesy

W tegorocznym przeglądzie kolęd i pastorałek „Hej kolęda!”, który odbył się 31 stycznia w Janowskim Ośrodku Kultury uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch kategoriach: przedszkola oraz klasy I-III.

W pierwszej kategorii wystąpił zespół „Dzwoneczki” z klasy 0 z pastorałką „Pastuszkowie bracia mili” zajmując II miejsce oraz Martynka Zdybel jako solistka zaśpiewała „Kołysankę dla Dzieciątka” zajmując miejsce III.

 

W drugiej kategorii zaprezentował się zespół „Perełki” z klasy II w składzie: Julia Pyć, Amelia Kulpa, Natalia Rębisz, zajmując miejsce II z pastorałką „ Podniebna rozmowa”. Natalia Rębisz zaśpiewała kolędę „Za kominem świerszczyk spał”, Julia Pyć - „Bóg się rodzi dziś” zajmując II miejsce oraz Amelia Kulpa – „Już wszędzie cicho” za którą otrzymała wyróżnienie.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.