Aktualności 2020/2021

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

Pomóż Oliwce PokonaĆ  SMokA

Oliwka challenge

www.siepomaga.pl

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wszystkim, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły, składamy serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wszystkim moim Koleżankom i Kolegom, Współpracownikom

oraz Dzieciom z Rodzicami

uczestniczącym w ceremonii pożegnania

mojego Taty ś.p. Czesława Olecha

składam serdeczne podziękowania

w imieniu własnym i moich bliskich.

Barbara Olech

Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie to ogólnopolskie przedsięwzięcie promujące czytelnictwo, nad którym patronat objął prezydent Andrzej Duda.

Spotkanie rodziców z wychowawcami klas

We wtorek  15 września 2020 r. w naszej szkole odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami uczniów.

List Lubelskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Na progu nowego roku szkolnego serdecznie witam i pozdrawiam całą społeczność edukacyjną naszego województwa, szczególnie Uczniów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Dla nich pierwszy szkolny dzwonek zawsze oznacza rozpoczęcie ważnego etapu w życiu, który - mam nadzieję - będzie służył rozwojowi niezbędnych kompetencji, ale jednocześnie będzie wypełniony codzienną radością i powodami do dumy. Życzę, aby Wasza szkoła była przyjaznym i bezpiecznym miejscem, gdzie nauka nie będzie jedynie uciążliwym obowiązkiem, ale radosną i fascynującą przygodą.

List Lubelskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Wskazówki dla rodziców dzieci rozpoczynających rok szkolny

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się COVID – 19, zgodnie z wytycznymi GIS, MEN i MZ, rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się o godzinie 9:30 podczas spotkań w grupach klasowych z wychowawcami w salach lekcyjnych: