Rok szkolny 2020/2021

 ZESPOŁY NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W DANYCH ODDZIAŁACH

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki

w Białej Drugiej:

 

1.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale przedszkolnym

Przewodnicząca – mgr Dorota Kret

Członkowie : 

1)       mgr Izabela Komsa

2)       mgr Justyna Sulowska

3)       mgr Anna Król

4)       mgr Katarzyna Krzych

 

2.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. I

Przewodnicząca – mgr Barbara Olech

Członkowie : 

1)       mgr Justyna Sulowska

2)       mgr Anna Król

3)       mgr Katarzyna Krzych

 

 

3.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. II

Przewodnicząca – mgr Bożena Pałka

Członkowie : 

1)       mgr Justyna Sulowska

2)       mgr Anna Król

3)       mgr Katarzyna Krzych

 

4.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. III

 Przewodnicząca – mgr Ewa Jargiło

Członkowie : 

1)       mgr Justyna Sulowska

2)       mgr Anna Król

3)       mgr Katarzyna Krzych

 

5.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. IV

 Przewodnicząca – mgr Marta Nowak

Członkowie : 

1)       mgr Justyna Sulowska

2)       mgr Sylwia Placha

3)       mgr Iwona Jarosz

4)       mgr Anna Król

5)       mgr Alina Ułanowska

6)       mgr Piotr Gąbka

7)       mgr Tadeusz Lachawiec

8)       mgr Marek Sulowski

9)       mgr Anna Chałabis

 

 6.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. V

Przewodniczący – mgr Izabela Komsa

 

Członkowie : 

1)       mgr Justyna Sulowska

2)       mgr Iwona Jarosz

3)       mgr Marta Nowak

4)    mgr Jolanta Nieścior

5)    mgr Alina Ułanowska

6)       mgr Anna Król

7)       mgr Tadeusz Lachawiec

8)       mgr Marek Sulowski

9)       mgr Łukasz Piecyk

10)    mgr Anna Chałabis

 

7.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VI

 Przewodnicząca – mgr Marek Sulowski

Członkowie : 

1)       mgr Justyna Sulowska

2)       mgr Sylwia Placha

3)       mgr Jolanta Nieścior

4)       mgr Iwona Jarosz

5)       mgr Anna Król

6)       mgr Alina Ułanowska

7)       mgr Łukasz Piecyk

8)       mgr Tadeusz Lachawiec

9)       mgr Anna Chałabis

 

8.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VII

 Przewodnicząca – mgr Iwona Jarosz

Członkowie : 

1)     mgr Justyna Sulowska

2)       mgr Wiesława Drewniak

3)       mgr Sylwia Placha

4)       mgr Anna Król

5)       mgr Alina Ułanowska

6)       mgr Marta Nowak

7)       mgr Jolanta Nieścior

8)       mgr Ewa Chmiel

9)       mgr Łukasz Piecyk

10)    mgr Marek Sulowski 

11)    mgr Tadeusz Lachawiec

12)    mgr Katarzyna Małek

13)    mgr Anna Chałabis

 

9.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VIII

 Przewodnicząca – mgr Alina Ułanowska

Członkowie : 

1)       mgr Marta Nowak

2)       mgr Wiesława Drewniak

3)       mgr Sylwia Placha

4)       mgr Magdalena Wójtowicz

5)       mgr Jolanta Nieścior

6)       mgr Iwona Jarosz

7)       mgr Ewa Chmiel

8)       mgr Mariusz Widz

9)       mgr Marek Sulowski

10)    mgr Tadeusz Lachawiec

11)    mgr Piotr Gąbka

12)    ks. mgr Ireneusz Rząsa

13)    mgr Anna Chałabis