UWAGA !!!

W związku ze wzrostem liczby zakażeń SARS-CoV-2 zgodnie z poleceniem Sanepidu i Kuratorium Oświaty w Lublinie przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad:

1. Do szkoły może wejść tylko jeden rodzic przyprowadzający / odbierający dziecko do/z  punktu przedszkolnego lub do/z  oddziału przedszkolnego w założonej maseczce zakrywającej usta i nos.  Dzieci z klas I-VIII wchodzą do szkoły same.

2. Rodzic przyprowadzający lub odbierający dziecko ze świetlicy szkolnej wchodzi do szkoły w założonej maseczce zakrywającej usta i nos.

3. Osoby wchodzące do sekretariatu także muszą mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i nos.

4. Wszyscy wchodzący obowiązkowo dezynfekują ręce.

5. Obowiązuje zachowywanie dystansu (min. 1,5 m między osobami).

6. Uczniów obowiązuje częste mycie rąk lub dezynfekcja.

7. Dzieci z objawami infekcji nie przychodzą do szkoły, rodzic zgłasza ten fakt wychowawcy telefonicznie lub poprzez dziennik elektroniczny.

WZMOŻENIE REŻIMU SANITARNEGO

Zgodnie z rekomendacją Wojewody Lubelskiego Pana Lecha Sprawki  oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk przekazuję link do nagrania debaty, jaka odbyła się podczas pikniku prozdrowotnego poświęconego m. in. szczepieniom przeciw Covid-19: