„Mamo, Tato, Kocham Was całym sercem!”

26 maja i 23 czerwca to daty bliskie wszystkim tym, którzy pamiętają o Dniu Matki i Dniu Ojca. O swoich najwspanialszych rodzicach nie zapomnieli trzecioklasiści.

Z tej okazji przygotowali "Wirtualny koncert życzeń”, podczas którego prowadzący przekazywali najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamusiom i tatusiom od kochających i wdzięcznych córek oraz synów.

Część artystyczna przeplatana była wzruszającymi wierszami i okolicznościowymi piosenkami, za pomocą których uczniowie wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną i ojcowską dobroć, cierpliwość, wyrozumiałość, kochające serca, codzienną troskę…..

Niecodzienna uroczystość jeszcze bardziej uświadomiła wszystkim uczniom rolę i znaczenie najważniejszych osób w życiu każdego dziecka. Dzieci pragnęły szczególnie podziękować rodzicom za wszelki trud związany z codziennym życiem, obowiązkami szkolnymi, za troskliwą opiekę, wychowanie w miłości, każde dobro czynione dla nich, a przede wszystkim za życie i pełne poświęcenie.

Radosne okrzyki „Kocham Cię, Mamusiu!, Kocham Cię,Tatusiu!” wybrzmiały od: Karoliny, Amelii, Danieli, Rafaela, Oliwiera, Karola, Darii, Natalii, Karola, Antoniego, Kamila, Michała, Julii, Filipa.