Dzień Seniora

Tutejszy Klub Seniora „Janowiacy” obchodził święto 25 października. Tego dnia seniorzy licznie przybyli do Domu Nauczyciela w Janowie Lubelskim, gdzie mieli okazję oglądać program artystyczny autorstwa uczniów naszej szkoły. Popisy przedszkolaków, wiersze i zabawa w formie teleturnieju „Familiada”, życzenia i laurki wzruszyły wszystkich Seniorów.

Najmłodsi artyści, przygotowani przez p.D.Kret, wystąpili w układach tanecznych oraz zaprezentowali zdolności solistów: Danieli Grodeckiej i Stanisława Grodeckiego, Julii Staszowskiej i Oliwiera Kapronia. Starsi uczniowie – Aleksandra Gąsiorowska, Bartosz Drzazga, Piotr Zarzycki, Patrycja Kufera, Julia Beksiak, Magdalena Orzeł, Aleksandra Dziadosz, Emilia Gumienik, Rafał Wojtan, Przemysław Powęska, Michał Chain, Wiktor Król, Łukasz Oszust - recytowali. Piotr Wołoszyn wykazał się grą na akordeonie, a Elżbieta Jakubiec ujęła publiczność pięknym śpiewem. Uroczystość prowadziła Milena Miś w duecie z Norbertem Łukasiewiczem. Nad całością czuwała p.I.Komsa, a w przygotowaniach pomagali: p.S.Placha, p.M.Sulowski, p.P.Kaproń.

Drodzy Seniorzy, życzymy jak najwięcej miłych chwil, pogodnych dni, powodów do radości, pociechy z nas – młodszych. Bądźcie naszymi Babciami i Diadkami, z których doświadczenia i mądrości czerpiemy.

fotogaleria

S U   P S P w Białej