Trudny okres zimy skrzydlatym przyjaciołom pomagają przetrwać nie tylko członkowie działającego w szkole Towarzystwa Przyjaciół  Lasu, ale również młodsi ich koledzy pamiętając aby ptasie stołówki zawsze były pełne odpowiedniego pokarmu.  Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem  zwłaszcza wśród najmłodszej społeczności naszej szkoły.

W dniu 20.12.2016 r. ZLPK OZ  dokonał wyboru  najładniejszego domku dla ptaków. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych.

I kategoria – klasy 0-III

III miejsce Kamila Kufera

Wyróżnienie:

Ola Dziadosz

Zwycięzcy konkursu oraz pozostali uczestnicy w dniu 13.01.2017r. z rąk organizatorów otrzymali nagrody  i gratulacje.
 Wszyscy przyjaciele ptaków biorący udział w konkursie wykazali się pomysłowością i dużym wkładem pracy.

fotogaleria