Konkursy KRUS-u

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wiosną tego roku organizowała konkurs plastyczny i literacki skierowany do uczniów, których rodzice są ubezpieczeni w tejże organizacji.

W ramach IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” cztery osoby napisały wiersze – były to: Dominika Oszust, Maciej Wojtan, Hubert Wojtan, Krystian Baran. Rymowanki były naprawdę ciekawe i spełniały wymagania określone w regulaminie. A ponieważ tworzenie poezji nie jest łatwe, za udział w tym konkursie zostali nagrodzeni przez naszą szkołę dyplomami i drobnymi upominkami.

Duża grupa uczniów zaangażowała się do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”. Wyłoniono zwycięzców w ramach naszej szkoły:

I miejsce – Hubert Wojtan

II miejsce – Natalia Łukasz

III miejsce – Karol Miś

wyróżnienia: Anastazja Małek, Konrad Łukasik i Daria Łukasik.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy doceniające ich wkład pracy, a najlepszym wręczono nagrody.