Wycieczka do Lublina

14 grudnia br. uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w wycieczce autokarowej do Lublina. Pierwszym punktem imprezy był pobyt w „Icemanii”. Na krytym lodowisku uczniowie mogli  wykazać się umiejętnością  jazdy na łyżwach, potrenować   lub pokonać strach przed wejściem na lód. Po łyżwiarskich zmaganiach  uczniowie udali się do centrum rekreacyjno-sportowego „Mania Skakania”. Tam wytoczyli bitwę sile grawitacji, korzystając z możliwości, jakie dają trampoliny. Akrobacje niektórych uczniów przechodziły  najśmielsze oczekiwania. Ponadto chętni uczniowie spróbowali swoich sił w grze na automatach. Całości dopełnił smaczny posiłek, po zjedzeniu którego  wszyscy w wyśmienitych humorach , choć nieco zmęczeni, udali się w drogę powrotną do domu. Wycieczka  przyniosła uczniom wiele radości. Była próbą sił, wyzwaniem a zarazem ciekawym doświadczeniem. Spełniła pokładane nadzieje i oczekiwania. Sprawiła, że uczniowie w niedalekiej przyszłości chcą powtórzyć swoją przygodę z lodem i trampoliną.