Koncert w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym

Dnia 23 listopada uczniowie naszej szkoły gościli z koncertem pieśni patriotycznych i harcerskich w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Janowie Lubelskim. Dzieci pochwaliły się swoimi talentami muzycznymi. Zaśpiewały pieśni, zagrały na fletach prostych i saksofonie oraz na ukulele. Nad całością czuwali: p. Marta Nowak oraz p. Marek Sulowski, akompaniując na akordeonie. Na koncercie zaprezentowali się także harcerze z drużyny „Czerwone Kły” wraz z drużynową Magdą. Nauczyciele i pracownicy Ośrodka aktywnie włączyli się do wspólnego śpiewu, a ich wychowankowie z zaciekawieniem wysłuchali przygotowanych utworów, klaszcząc entuzjastycznie w dłonie. Na zakończenie p. Dyrektor placówki poczęstowała wykonawców słodkościami.