Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15.10.2018 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście, p. Krzysztof Kołtyś Burmistrz Janowa Lubelskiego i p. Antoni Kulpa Wicestarosta Powiatu Janowskiego.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy VI oraz chór szkolny prowadzony przez p. Marka Sulowskiego. Występujący na scenie pieśnią, słowem i humorystycznymi scenkami uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie Akademii głos zabrała p. Dyrektor Jolanta Nieścior, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec p. Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom.