Maleńka miłość w żłobie śpi…

Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych i zarazem najbardziej oczekiwanych świąt. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie z tej okazji jasełek bożonarodzeniowych. Nie inaczej było i w tym roku szkolnym. Uczniowie klasy VI przygotowali przedstawienie bożonarodzeniowe wzorowane ,,Opowieścią wigilijną” Dickensa a towarzyszył im chór szkolny pod kierunkiem p. Marka Sulowskiego. Inscenizacja miała wymowne przesłanie na nadchodzący czas. Teksty przygotowane przez uczniów mówiły o dobroci, życzliwości, szacunku do drugiej osoby, o dzieleniu się z innymi tym, co mamy najpiękniejszego w sobie. W trakcie przedstawienia słowo mówione było przeplatane pięknymi kolędami, co wprawiło wszystkich w podniosły nastrój zbliżających się świąt. Wszystkim uczniom biorącym udział w przedstawieniu gratulujemy zdolności i zaangażowania w to przedsięwzięcie.