Spotkanie z Teatrem św. Jana Pawła II

Teatr Sakralno - Dramatyczny im. Św. Jana Pawła II pod kierunkiem ks. Z. Wnukowskiego po raz kolejny zagościł w naszej szkole 26 stycznia. Licznie zgromadzonym widzom zostały zaprezentowane trzy tytuły: „Pieśń o Bogu ukrytym” K. Wojtyły; „Treny” J. Kochanowskiego oraz „Ania z Zielonego Wzgórza” L. Montgomery.  Z przybyłym teatrem współpracowała młodzież oraz nauczyciele naszej szkoły poprzez przygotowanie dekoracji i recytacje. Uczniowie przedstawili poezję Jana Kochanowskiego wcielając się w rolę ojca zbolałego po śmierci swej córki. W przerwach między utworami zebrana publiczność śpiewała kolędy.

Serdeczne podziękowania kierujemy do twórcy Teatru Z. Wnukowskiego za  przekazane ponadczasowe treści o miłości w wymiarze ziemskim   i nadprzyrodzonym, które ubogaciły wszystkich zebranych. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zapowiedziane już spotkanie.