Archiwum 2021/2022

W piątek 24 czerwca 2022 r. o godz. 9.00 odbędzie się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Ostatni dzień w szkole

24 czerwca 2022 roku zakończyliśmy uroczyście rok szkolny. Uczniowie odebrali świadectwa, po czym udali się na dwumiesięczny wypoczynek.

Spływ kajakowy

Dnia 8 czerwca uczniowie klasy VII i VIII pojechali na wycieczkę do Zwierzyńca na spływ kajakowy po rzece Wieprz. Po nim wszyscy udali się na ognisko, gdzie wspólnie odpoczywali i piekli kiełbaski.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

10 czerwca odbyła się prezentacja Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim.

„Baśniowy ambaras” dla mamy

Każda mama zasługuje na swoje święto. W podziękowaniu za trud matczynej opieki dzieci z zerówki pod okiem pań przygotowały barwny spektakl teatralny pt. „Baśniowy ambaras”.

Wycieczka do Krainy Dinozaurów

30 maja uczniowie klas I-IV wraz z wychowawcami wyruszyli na wycieczkę do Parku Jurajskiego w Bałtowie.

Tydzień tematyczny

W dniach 30.05.-3.06. w naszej szkole odbył się tydzień tematyczny. W poniedziałek uczniowie wszystkich klas ubrali się według kolorów wylosowanych przez gospodarzy.

Sukces Danieli Grodeckiej

Sukces Danieli Grodeckiej w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy Pożarniczej

Solidarni z Ukrainą

W dniach 2-9 marca w naszej szkole odbyła się zbiórka żywności i datków pieniężnych dla uchodźców z Ukrainy.

"Czerwone Kły"

3 Drużyna Harcerska „Czerwone Kły” w Białej Drugiej

Wiosną zdrowo i kolorowo

Klasa III zaprezentowała przedstawienie „Wiosną zdrowo i kolorowo”, w którym to rywalizowały ze sobą o względy, Anioł i Diabeł.

Pociąg pełen poezji

Wiersze dla dzieci Brzechwy czy Tuwima znają wszyscy. To one stały się tematem przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy drugiej.

231 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości. Uczniowie klasy V chcąc uczcić 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja przedstawili, co działo się 3 maja 1791 roku i jak ważne dla Polski było to wydarzenie.