Aktualności 2017/2018

Czy znasz swój kraj?

Dnia  4 czerwca 2018 roku odbył się szkolny konkurs geograficzny „Czy znasz swój kraj?”. Wzięło w nim udział 10 uczniów.

Majówka u „Witosa”

Kolejny raz w Zespole Szkół im W. Witosa  odbyła się uroczysta Majówka. W roku 100-lecia Niepodległości  hasłem  imprezy było odzyskanie wolności przez naszą ojczyznę.

„Ach, ta Pippi”

Kolejny raz uczniowie młodszych klas mieli możliwość obejrzenia spektaklu w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacyjnego im. A. Mickiewicza we Wrocławiu.

Niesamowity świat

Uczniowie klas I - II  oraz dzieci z oddziału przedszkolnego przystąpili do ogólnopolskiego Programu edukacji stomatologicznej Niesamowity świat higieny jamy ustnej przygotowanego przez Instytut Blend-a-med Oral-B oraz Disney Polska.

300 zł dla ucznia!

Od 1 lipca będzie można składać wnioski o wyprawkę szkolną 300 plus w formie elektronicznej za pomocą systemu teleinformatycznego, a od 1 sierpnia w formie tradycyjnej (papierowej).

Rekrutacja 2018

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

rekrutacja 2018

fotogaleria

Wolne miejsca w Punkcie Przedszkolnym

Punkt Przedszkolny w Białej Drugiej zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do wspólnej zabawy w roku szkolnym 2018/2019.

Z wizytą w Centrum...

Dnia 23.05.2018r. uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Białej przybyli z wizytą do świetlicy w Centrum Tworzenia Marki Turystycznej w Białej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Zawodniczki ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Białej Najlepszymi piłkarkami w powiecie janowskim.

Pierwsza pomoc

24 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się szkolenie doskonalące z udzielania pierwszej pomocy dla wszystkich nauczycieli uczących w naszej szkole

Uczymy Dzieci Programować

W nowej podstawie programowej edukacji wczesnoszkolnej znalazły się zagadnienia związane z programowaniem i kodowaniem. Dzięki programowaniu dzieci rozwijają logiczne myślenie, uczą się pracy zespołowej i kreatywności w działaniu.