Rok szkolny 2018 / 2019

  ZESPOŁY NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W DANYCH ODDZIAŁACH

 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki

 w Białej Drugiej:

 

 

 1.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale przedszkolnym

 Przewodnicząca – mgr Dorota Kret

 Członkowie : 

 1)       mgr Monika Leśniak-Skakuj

 2)       mgr Anna Król

  

 2.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. I

 Przewodnicząca – mgr Ewa Jargiło

 Członkowie : 

 1)       mgr Monika Leśniak-Skakuj

 2)       mgr Anna Król

 

 3.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. II

 Przewodnicząca – mgr Barbara Olech

 Członkowie : 

 1)       mgr Monika Leśniak-Skakuj

 2)       mgr Anna Król

 

4.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. III

 Przewodnicząca – mgr Dorota Nafalska

 Członkowie : 

 1)       mgr Monika Leśniak-Skakuj

 2)       mgr Anna Król

 

5.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. IV

 Przewodnicząca – mgr Marek Sulowski 

Członkowie : 

1)       mgr Ewa Kulpa

2)       mgr Izabela Komsa

3)       mgr Iwona Jarosz

4)       mgr Anna Król

5)       mgr Alina Ułanowska

6)       mgr Łukasz Piecyk 

7)       mgr Tadeusz Lachawiec

 

 6.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. V

Przewodnicząca – mgr Iwona Jarosz

Członkowie : 

1)       mgr Ewa Kulpa

2)       mgr Sylwia Placha

3)       mgr Marta Nowak

4)    mgr Jolanta Nieścior

5)    mgr Alina Ułanowska

6)       mgr Piotr Gąbka

7)       mgr Tadeusz Lachawiec

8)       mgr Marek Sulowski

9)       ks. mgr Paweł Marek

 

7.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VI

 Przewodnicząca – mgr Alina Ułanowska

Członkowie : 

1)       mgr Ewa Kulpa

2)       mgr Sylwia Placha

3)       mgr Iwona Jarosz

4)       mgr Marta Nowak

5)       mgr Piotr Gąbka

6)       mgr Marek Sulowski 

7)       mgr Tadeusz Lachawiec

8)       ks. mgr Paweł Marek

 

8.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VII

  Przewodnicząca – mgr Marta Nowak

 Członkowie : 

 1)     mgr Magdalena Wójtowicz

 2)       mgr Wiesława Drewniak

 3)       mgr Izabela Komsa

 4)       mgr Alina Ułanowska

 5)       mgr Iwona Jarosz

 6)       mgr Jolanta Nieścior

 7)       mgr Ewa Chmiel

 8)       mgr Bożena Mędrek

 9)       mgr Zofia Zezulińska

 10)    mgr Łukasz Piecyk

 11)    mgr Marek Sulowski 

 12)    mgr Tadeusz Lachawiec

 13)    ks. mgr Paweł Marek

 

9.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VIII

 Przewodnicząca – mgr Izabela Komsa

Członkowie : 

1)       mgr Alina Ułanowska

2)       mgr Wiesława Drewniak

3)       mgr Marta Nowak

4)       mgr Magdalena Wójtowicz

5)       mgr Jolanta Nieścior

6)       mgr Zofia Zezulińska

7)       mgr Bożena Mędrek

8)       mgr Iwona Jarosz

9)       mgr Ewa Chmiel

10)    mgr Mariusz Widz

11)    mgr Marek Sulowski

12)    mgr Tadeusz Lachawiec

13)    mgr Łukasz Piecyk

14)    ks. mgr Paweł Marek

 

10.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. III gimnazjum

 Przewodniczący – mgr Sylwia Placha

Członkowie : 

1)       mgr Alina Ułanowska

2)       mgr Marta Nowak

3)       mgr Jolanta Nieścior

4)       mgr Wiesława Drewniak

5)       mgr Magdalena Wójtowicz

6)       mgr Iwona Jarosz

7)       mgr Zofia Zezulińska

8)       mgr Bożena Mędrek

9)       mgr Tadeusz Lachawiec

10)    mgr Marek Sulowski

11)    mgr Łukasz Piecyk

12)    mgr Mariusz Widz

13)    ks. mgr Paweł Marek