Rok szkolny 2019 / 2020

 

 ZESPOŁY NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W DANYCH ODDZIAŁACH

 

w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki

 

w Białej Drugiej:

 

 

 

1.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale przedszkolnym

 

Przewodnicząca – mgr Dorota Kret

 

Członkowie : 

 

1)       mgr Monika Dziuba

 

2)       mgr Justyna Sulowska

 

3)       mgr Anna Król

 

 

 

2.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. I

 

Przewodnicząca – mgr Dorota Nafalska

 

Członkowie : 

 

1)       mgr Justyna Sulowska

 

2)       mgr Anna Król

 

 

 

3.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. II

 

Przewodnicząca – mgr Ewa Jargiło

 

Członkowie : 

 

1)       mgr Justyna Sulowska

 

2)       mgr Anna Król

 

 

 

4.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. III

 

 Przewodnicząca – mgr Barbara Olech

 

Członkowie : 

 

1)       mgr Justyna Sulowska

 

2)       mgr Anna Król

 

 

 

5.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. IV

 

 Przewodnicząca – mgr Izabela Komsa

 

Członkowie : 

 

1)       mgr Ewa Kulpa

 

2)       mgr Marta Nowak

 

3)       mgr Iwona Jarosz

 

4)       mgr Anna Król

 

5)       mgr Alina Ułanowska

 

6)       mgr Łukasz Piecyk

 

7)       mgr Tadeusz Lachawiec

 

8)       mgr Marek Sulowski

 

 

 

 6.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. V

 

Przewodniczący – mgr Marek Sulowski

 

 

 

Członkowie : 

 

1)       mgr Ewa Kulpa

 

2)       mgr Izabela Komsa

 

3)       mgr Iwona Jarosz

 

4)       mgr Marta Nowak

 

5)    mgr Jolanta Nieścior

 

6)    mgr Alina Ułanowska

 

7)       mgr Anna Król

 

8)       mgr Tadeusz Lachawiec

 

9)       mgr Łukasz Piecyk

 

 

 

7.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VI

 

 Przewodnicząca – mgr Iwona Jarosz

 

Członkowie : 

 

1)       mgr Ewa Kulpa

 

2)       mgr Monika Dziuba

 

3)       mgr Jolanta Nieścior

 

4)       mgr Anna Król

 

5)       mgr Alina Ułanowska

 

6)       mgr Piotr Gąbka

 

7)       mgr Marek Sulowski 

 

8)       mgr Tadeusz Lachawiec

 

 

 

8.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VII

 

 Przewodnicząca – mgr Alina Ułanowska

 

Członkowie : 

 

1)     mgr Magdalena Wójtowicz

 

2)       mgr Wiesława Drewniak

 

3)       mgr Monika Dziuba

 

4)       mgr Anna Król

 

5)       mgr Iwona Jarosz

 

6)       mgr Marta Nowak

 

7)       mgr Jolanta Nieścior

 

8)       mgr Ewa Chmiel

 

9)       mgr Piotr Gąbka

 

10)    mgr Marek Sulowski 

 

11)    mgr Tadeusz Lachawiec

 

 

 

9.       Zespół nauczycieli uczących w oddziale kl. VIII

 

 Przewodnicząca – mgr Marta Nowak

 

Członkowie : 

 

1)       mgr Alina Ułanowska

 

2)       mgr Wiesława Drewniak

 

3)       mgr Izabela Komsa

 

4)       mgr Magdalena Wójtowicz

 

5)       mgr Jolanta Nieścior

 

6)       mgr Iwona Jarosz

 

7)       mgr Ewa Chmiel

 

8)       mgr Mariusz Widz

 

9)       mgr Marek Sulowski

 

10)    mgr Tadeusz Lachawiec

 

11)    mgr Łukasz Piecyk

 

12)    ks. mgr Ireneusz Rząsa