Przedświąteczne spotkanie

 

Dnia 20 grudnia, jak co roku, w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z klasy V, VI i VIII wprowadzili całą społeczność szkolną i przybyłych gości w świąteczny nastrój poprzez przedstawienie jasełkowe „Wigilijna ulica”. Śpiew w wykonaniu solistów i szkolnego chóru oraz zagrane przez uczniów na różnych instrumentach kolędy ubogaciły to wydarzenie, a piękna scenografia dopełniła całości. Talent i zaangażowanie uczniów sprawiło, że do naszej szkoły w ten przedświąteczny czas zawitała magiczna i świąteczna atmosfera. Życzenia od pani dyrektor Jolanty Nieścior i księdza kanonika Jacka Staszaka sprawiły, że wszyscy myślami byli już przy świątecznych stołach, przy kolędach, opłatku i żłóbku.