Wycieczka do „Farmy Iluzji”

W środę 29 maja miała miejsce wycieczka uczniów klas I-V do „Farmy Iluzji” w Mościskach koło Dęblina.

W tym niezwykłym Parku Edukacji i Rozrywki wszyscy przeżyli przygodę na granicy magii i rzeczywistości. Zwiedzili między innymi: Latającą chatę tajemnic, Tunel zapomnienia, Zakręcony domek, Ogródek Olbrzyma, Labirynt luster, Muzeum egipskie, Rezerwat dzikich smoków. Ponadto uczestnicy wycieczki mogli zobaczyć Lewitujący kran, czy Stolik z głową, przy których  niejedna osoba z pewnością zastanawiała się "jak to jest możliwe?". Dużym zainteresowaniem cieszyła się przeprawa tratwami. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych każdy znalazł dla siebie ciekawe atrakcje, np. Linowy plac zabaw" Pajęczyna", Wiklinowy labirynt, Salę zabaw, Drzewo spadania i mnóstwo innych.

Wyjazd dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w ich pamięci.