Konkursu języka Angielskiego

W piątek 29 marca 2019r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza odbyła się druga edycja Konkursu języka Angielskiego dla Gimnazjalistów i Ósmoklasistów. Trzyosobowe drużyny napisały  test leksykalno – gramatyczny oraz rozwiązały  zadania dotyczące wiedzy o kulturze przygotowane przez nauczycieli LO. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które dzielnie zmagały się z zawiłościami angielskiej gramatyki. Co prawda nie udało im się wywalczyć miejsca na podium, ale zdobyte doświadczenie i wiedza na pewno zaprocentują w przyszłości. A uczniowie klas siódmych już mogą zacząć przygotowywać się do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku. Przykładowy test wraz z regulaminem znajduje się na stronie liceum.fc.pl w zakładce „Strefa Kandydata.”