Warsztaty Językowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach językowe, prowadzonych przez studentów z całego świata. Zajęcia odbywając się w języku angielskim i kładą główny nacisk na ćwiczenie umiejętności mówienia i komunikowania się w języku angielskim, zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze i maja formę warsztatów.

Wyjazd w dniach 10-14 października (środa-niedziela) 2018

Warsztaty oraz zakwaterowanie odbywają się w miejscowości uzdrowiskowejLądek Zdrój.

Całkowity koszt wyjazdu to około 500 zł, ale musi zebrać się grupa około 40 chętnych uczniów i należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł do 20 czerwca.

Cena obejmuje: koszt dojazdu, wyżywienia oraz zakwaterowania.

Kwota tych warsztatów językowych jest tak niska ponieważ, cześć wydatków pokrywa Unia Europejska. Podobne kursy językowe kosztują około 1000-1500zł.

Więcej informacji u nauczycieli języka angielskiego oraz na stronie internetowej:

Ewa Kulpa

Daniel Wołoszyn