„Cukierek za życzliwość -
i Ty możesz zostać wolontariuszem”
Etap szkolny ogólnopolskiego konkursu

We wrześniu nasza Szkoła przystąpiła do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”, organizowanego przez Fundację „Dwa Skrzydła Anioła”. Konkurs rozpoczął się 1.10.2020r. i trwał do 15.01.2021r. Celem konkursu było niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym. Uczniowie wykonywali zadania wobec bliźnich i zapisywali je w zeszytach. Realizacja zadań wymagała od dzieci przede wszystkim dobrych chęci i cierpliwości.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas III-VI, ale tylko jedna uczennica wytrwała w wykonywaniu zadań do końca konkursowego czasu i przekazała swój zeszyt dobrych uczynków. Starannie prowadzony i uzupełniony dobrymi czynami zeszyt Julii Breś z kl. VI został przekazany  do kolejnego etapu konkursu.

Dziękujemy Julce za wytrwałość, gratulujemy i życzymy powodzenia.