Upominek dla dziewczyn

Ósmy marca to ważny dzień dla kobiet. W tym dniu obdarowujemy wszystkie dziewczyny -  i te małe, i te większe -  drobnymi upominkami  i składamy im życzenia. Takim upominkiem dla naszych dziewcząt był apel przygotowany przez panów Ł. Piecyka, P. Gąbkę i M. Sulowskiego. Na początek obejrzeliśmy taniec w wykonaniu chłopców z klasy 3. gimnazjum. Następnie poznaliśmy historię Dnia Święta Kobiet. Prowadzący apel życzyli wszystkim Paniom: „Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy dzień był Dniem Kobiet.”  Na zakończenie wystąpili nasi szkolni artyści- Arek  Beksiak zagrał na akordeonie, chór szkolny odśpiewał kilka wesołych  piosenek, Ela Jakubiec zaśpiewała utwór „Nie wie nikt”. Tłem apelu była kwiatowa prezentacja multimedialna. (prezentacja.ppt)