Pasowanie na czytelnika

16 marca 2018r. miała miejsce sympatyczna uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Uroczystość rozpoczęła się inscenizacją „Bajka różne ma imiona…” we wspaniałym wykonaniu uczniów klas I-III.

Następnie uczniowie klasy I złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani prze Dyrektor szkoły p. Jolantę Nieścior na czytelnika. Po czym p. Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy, zaś przedstawiciele Koła Przyjaciół Biblioteki obdarowali koleżanki i kolegów własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek.

Nad przygotowaniem i całością uroczystości czuwały wychowawczynie klas: p. Ewa Jargiło, p. Dorota Nafalska, p. Barbara Olech oraz p. Marek Sulowski – opiekun Koła Przyjaciół Biblioteki