Walentynki to romantyczne święto zakochanych. Można je spędzić w sposób sympatyczny i pożyteczny. Młodzież z różnych szkół powiatu janowskiego zaangażowała się w filmową walentynkową grę miejską.

W tym roku grę przygotowali uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim we współpracy z Pracownią Filmoteki Szkolnej w Zespole Szkół Technicznych . W grze uczestniczyło osiem zespołów ze szkół z Janowa Lubelskiego, Modliborzyc, Wólki Ratajskiej, Białej i Krzemienia. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy II i III gimnazjum: Małgorzata Wieleba, Katarzyna Flis, Kamila Grzegórska i Angelika Łukasz.

Na poszczególnych etapach walentynkowej zabawy należało kreatywnie i twórczo wykonali przygotowane zadania. Po zrealizowaniu wszystkich poleceń, uzbieraniu pieczątek oraz niezbędnych artykułów dekoracyjnych uczestnicy przygotowali karty walentynkowe.

Osiem pięknie ozdobionych walentynek zostało jeszcze w dniu Świętego Walentego przekazanych na ręce dyrektor Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Janowie Lubelskim p. Iwony Rachwał. Z pewnością stały się niespodziewanym i bardzo miłym prezentem.

Wydarzenie relacjonowało Radio Lublin.

Link do nagrania  z gry. Miłego oglądania :)

fotogaleria