Gala Talentów

„Talent jest darem uniwersalnym, ale potrzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać”- Paulo Coelho

 Uczestnicy  corocznej Gali Młodych Talentów, organizowanej przez Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza,  która odbyła się 4 czerwca w Janowskim Ośrodku Kultury wykazali się właśnie taką odwagą.

Dzięki szanownemu Patronatowi wydarzenia - Panu Staroście Arturowi Pizoniowi  oraz Burmistrzowi Janowa Lubelskiego, Panu Krzysztofowi Kołtysiowi oraz dzięki wsparciu finansowemu Gminy Janów Lubelski w ramach projektu Talent Roku 2019 można było obejrzeć ,wysłuchać i docenić wielu uczestników, którzy prezentowali swoje talenty.

Zgromadzeni widzowie mieli możliwość zapoznania się z talentami wokalnymi, recytatorskimi, muzycznymi i tanecznymi uczniów ze szkół podstawowych w Janowie Lubelskim, Wólce Ratajskiej, Stojeszynie, Białej i w  Potoku, a także z Liceum Ogólnokształcącego w Janowie Lubelskim.

Naszą szkołę reprezentowała Dominika Flis, która wykonała na pianinie cyfrowym utwór Roberta Schumanna pt.: Marzenie”. 

Wszyscy wykonawcy złożyli  swoje autografy w specjalnej Księdze Młodych Talentów.

Być może składanie autografów stanie się ich codzienną miłą czynnością, gdy w dorosłym już życiu będą mogli cieszyć się uznaniem szerokiej publiczności!

Organizatorzy nagrodzili wszystkich wykonawców dyplomami, nagrodami książkowymi, a także umilili im czas słodkim poczęstunkiem.

Życzymy Dominice i innym  Diamentom z naszej szkoły wytrwałości, entuzjazmu i nieustającej odwagi w dążeniu do szlifowania swoich talentów oraz uszczęśliwiania nimi odbiorców.