„Razem dbajmy o czyste powietrze”

 

Konkurs plastyczny realizowany był przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (UMWL) pod szyldem kampanii „Lubelskie dla środowiska” wspólnie z partnerami: Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie (WFOŚiGW) oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie (KO). Patronat medialny nad projektem objęli: Polska Press Sp. z o.o. Oddział w Lublinie, Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Lublinie „Radio Lublin” SA, Telewizja Polska SA Oddział Terenowy w Lublinie.

Zadaniem było wymyślenie i narysowanie, namalowanie lub wyklejenie pracy inspirowanej tytułem konkursu.

Do konkursu zgłosiło się aż 1634 uczestników.

Komisja wybrała po trzy zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych, przedszkolnej i szkolnej.

Ponadto wyróżniła stu autorów prac, wśród których znalazła się praca uczennicy klasy drugiej- Julki Pyć.

Julce serdecznie gratulujemy wyróżnienia, a wszystkich zachęcamy do udziały w konkursach.