Tablety HUAWEI

Informujemy, że nasza szkoła posiada

tablety HUAWEI MediaPad M5 lite użyczone z OSE.

Każdy tablet wchodzi w skład Pakietu Multimedialnego, tzw. Szkolnego Zestawu Multimedialnego (SZM) wraz z następującymi akcesoriami:

Ładowarka (2 części), Etui z klawiaturą Bluetooth 3.0 + kabel micro USB, Rysik, Karta SIM.

Każdy tablet wyposażony jest w kartę SIM sieci PLUS z opłaconym na ten rok szkolny Internetem (50 GB).

Wartość pojedynczego SZM wynosi 970,47 zł brutto.

Tablet ma system androida i jest dobrym narzędziem do uczestniczenia w zdalnych lekcjach on-line na Teamsie. Gdyby ktoś miał problemy z Internetem to użyczenie tabletu jest rozwiązaniem tego problemu. Rodzic powinien przyjść do szkoły, podpisać umowę użyczenia z przejęciem odpowiedzialności za sprzęt (koszty naprawy, które okażą się konieczne w trakcie trwania użyczenia ponoszą rodzice i zobowiązują się do zwrotu zestawu w stanie niepogorszonym). Potrzebujących zapraszamy do szkoły.

Istnieje też możliwość wypożyczenia komputera/laptopa z systemem Windows ze szkoły, który jest lepszym rozwiązaniem do uczestniczenia w lekcjach zdalnych z informatyki.