„Cudze chwalicie
swego nie znacie,
sami nie wiecie, co posiadacie.”

Mając na uwadze słowa St. Jachowicza, uczniowie z klas „0”, I, II, IV i V w dniu 29 maja 2017 r. wyruszyli na wycieczkę do stolicy naszego województwa - Lublina.

Pierwszym punktem tej wyprawy było zwiedzanie Zamku i Starówki oraz wędrówka ulicami Lublina. Następnie Muzeum Wsi, czyli skansen i na zakończenie, zabawy w ośrodku rekreacyjnym „Mania Skakania”. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Zaś 2 czerwca 2017r. klasy „0” - III wraz ze swoimi wychowawczyniami zwiedzały nasze miasto - Janów Lubelski. Dzieci odbyły przejażdżkę kolejką turystyczną przez Rynek Janowski do Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Lasy Janowskie”. Tam obejrzały wystawę przyrodniczą, Muzeum Kolejki Wąskotorowej i odbyły zajęcia edukacyjne. Dalsza trasa przebiegała przez Lasy Janowskie nad Zalew, gdzie z wielką radością skorzystały z atrakcji parku rekreacji Zoom- Natura. Z uśmiechem na twarzach i lekką opalenizną powróciły do szkoły. Takie chwile na długo pozostaną w pamięci każdego z uczestników takich wypraw.

fotogaleria I

fotogaleriaII