Dzień Edukacji Narodowej

Przypadający 14 października Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich, którzy pracują w oświacie. Tego dnia, jak co roku, uczniowie skierowali do nauczycieli i pracowników szkoły serdeczne podziękowania i wyrazili słowa wdzięczności za ich pracę i trud włożony w wychowanie.

Najważniejszą częścią obchodów Dnia Nauczyciela była akademia, w której wystąpili uczniowie klas IV-VIII. Słowem, piosenką i własnoręcznie wykonanymi portretami wywołali na nauczycielskich twarzach serdeczny uśmiech. Nie zabrakło też chwil wzruszenia, gdy  wychowankowie przyznali wszystkim pracownikom szkoły (aktualnym i byłym) nagrody „Jabłkowej Gali”, będące wyróżnieniem za serdeczność, życzliwość i dobre serce.

Życzenia dla placówki popłynęły również ze strony organu prowadzącego, który był reprezentowany przez Pana Henryka Jarosza – Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej.

Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela upłynęły w niezwykle uroczystej atmosferze, pozostawiając po sobie miłe wspomnienia.