Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas pierwszych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w 4 sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

W bieżącym roku trwa już X edycja tej szczytnej inicjatywy, do której dołączyli najmłodsi uczniowie naszej szkoły.

Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą wiedzę weryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, składający się z 15 pytań. Nauczyciel prowadzący zajęcia otrzymał certyfikat  potwierdzający udział w akcji, zaś uczniowie okolicznościowe dyplomy.

Gratulujemy naszym pierwszoklasistom,  jednocześnie jesteśmy przekonani, iż  Akademia Bezpiecznego Puchatka uczyła najmłodszych podejmowania mądrych decyzji, a sam udział w programie to nic innego, jak inwestycja w bezpieczną przyszłość dzieci.