„Gotuj z nami”

I miejsce w I Edycji Konkursu Kulinarnego „Gotuj z nami”

14 marca 2019 roku odbyła się pierwsza edycja konkursu kulinarnego „Gotuj z nami” zorganizowanego przez Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim.

W tym pionierskim współzawodnictwie wzięło udział 7 dwuosobowych zespołów.

Z naszej szkoły wzięły w nim udział 2 zespoły: Kamila Kufera i Norbert Łukasiewicz, oraz Paulina Pituch i Kuba Jargiło.

Przedmiotem zadania konkursowego było przyrządzenie dowolnie wybranej przez siebie przekąski.

I miejsce przyznano uczniom klasy III gimnazjum z PSP im. Tadeusza Kościuszki w Białej Drugiej, tj. Paulinie Pituch i Kubie Jargiło za przygotowanie zakąski „Faszerowane bakłażany".

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz kubki Pierwszej Edycji konkursu, a zwycięzców na podium wyróżniono również nagrodami, takimi jak głośniki, Power banki i słuchawki. Młodzi kucharze – Gratulujemy!!!