Uroczystość ślubowania

9 listopada 2018 r. miała miejsce w naszej szkole uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci z klasy pierwszej. Pierwszoklasiści z dumą zaprezentowali program artystyczny nawiązujący do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Śpiewając patriotyczne piosenki i deklamując okolicznościowe wiersze udowadniali, że jest to ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia.Niezwykle podniosłym momentem było złożenie przyrzeczenia na sztandar szkoły, przypieczętowanie na akcie ślubowania oraz pasowanie na ucznia, którego dokonał dyrektor szkoły pani Jolanta Nieścior. Prawowici uczniowie przyjęli gratulacje i serdeczne życzenia od p. dyrektor, wychowawcy klasy, rodziców, kolegów i koleżanek z kl. III oraz zostali obdarowani ciekawymi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Mamy nadzieję, że każdy dzień w szkole przyniesie naszym pierwszoklasistom wiele radości i niezapomnianych chwil.