Część artystyczna przeplatana była wzruszającymi wierszami i piosenkami, za pomocą których uczniowie wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, kochające serce, codzienną troskę.

Dzieci wręczyły swoim  najwspanialszym mamom na świecie własnoręcznie wykonane koszyczki z kwiatami i zaprosiły na słodki poczęstunek.

W trakcie spotkania wyjątkowi goście wraz ze swoimi pociechami wzięli udział w zaproponowanych konkursach (szacowanie długości tasiemki, kolorowanie wskazanych elementów na obrazku przy zasłoniętych oczach, liczenie pieniędzy na czas). Oczywiście uczestnicy konkursów doskonale poradzili sobie z otrzymanymi zadaniami i otrzymali zasłużone brawa. Wzruszone mamy podziękowały organizatorom za niecodzienną uroczystość, która  jeszcze bardziej uświadomiła dzieciom rolę i znaczenie najważniejszej osoby  w życiu każdego dziecka.

fotogaleria