Przegląd Kolęd i Pastorałek

W dniach 24 -25 stycznia 2018r. w Janowskim Ośrodku Kultury  po raz dwudziesty  odbył się Powiatowy Przegląd Kolęd  i  Pastorałek,  gdzie nasi uczniowie mieli sposobność zaprezentowania swoich wokalnych talentów.

W  kategorii Przedszkola wystąpiło 6 solistów: Milena Jargieło,  Julia Staszowska, Aleksandra Dudek, Daria Łukasik, Rafael Grodecki oraz Oliwier Kaproń.  III miejsce zajął  Rafael Stanisław Grodecki  z pastorałką „Leć kolędo w świat”.

W kategorii klas młodszych również III miejsce przypadło Helenie  Tylus , a wyróżnienie Julii Tylus. Dziewczęta zaśpiewały pastorałki: „Narodził się w stajni” oraz „Pastorałkę świątecznego przebaczenia”.

Ponadto  II miejsce wyśpiewał zespół  „Wesołe Nutki” w składzie: Wiktoria Miś, Roksana Szczygieł, Amelia Kałamajka, Daniela Grodecka, Helena Tylus, Karolina Garbula, Weronika Nizioł, Roksana Kulpa, Patrycja Łukasz, Julia Tylus, Klaudia Abramek, Klaudia Szymanek, Julia Breś. Dzieci zaśpiewały pastorałkę „Od serca do ucha”.

W kategorii klasy IV-VI  wystąpiła Katarzyna Drzazga, która wykonała utwór „Skrzypi wóz”, zaś w kategorii Gimnazjum Elżbieta Jakubiec zajęła  I miejsce za pastorałkę „Mario czy Ty wiesz”

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

fotogaleria