„Mikołajkowy zawrót głowy”

Mimo, że za oknem mrok oraz chłód, to grudzień należy do jednych z ulubionych miesięcy w roku. Dzieci oraz starsi z niecierpliwością oczekują wizyty Świętego Mikołaja, jak również narodzin Bożego Dzieciątka.

W tym roku wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole była uświetniona inscenizacją pt. „Mikołajkowy zawrót głowy” w wykonaniu przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego i Punktu Przedszkolnego, które są prowadzone przez panie Dorotę Kret, Paulinę Kaproń, Justynę Łukasik i Annę Tylus. Mali aktorzy wcielając się w rolę elfów, Świętego Mikołaja, Wietrzyka, Chochlika oraz grzecznych dzieci chcieli zwrócić uwagę na bardzo ważne przesłanie – dzięki wierze, nadziei i miłości można przezwyciężyć wszelki trudności dnia codziennego.

Chcąc podzielić się tą dobrą nowiną z innymi, nasze przedszkola odwiedziły pensjonariuszy DPS „Barka” w Janowie Lubelskim, gdzie jego mieszkańcy oraz pracownicy przyjęli występ małych artystów z dużym entuzjazmem, nagradzając gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem.

fotogaleria